Výběr koženého oblečení

VÝBĚR KOŽENÉ BUNDY, KALHOT, NEBO KOMBINÉZY

Jestliže zvažujeme nákup SPORTOVNÍ kožené bundy, kalhot, nebo kompletu (kombinézy), musíme vzít v potaz, že zboží je vyrobeno z přírodního materiálu, který bude dále pracovat a přizpůsobovat se.

 

Kožené oblečení by nemělo být volné! Mnoho nových zákazníků to považuje za nepohodlné, naopak zákazníci, kteří v koženém oblečení jezdí, určitě potvrdí, že když oblečení vyberete relativně těsné, kůže povolí a po pár jízdách dojde ke kýženému efektu – toto oblečení, zejména kombinéza, bude perfektně sedět, nebude se krčit a dělat záhyby, do kterých se opírá chladný vzduch, a především při možném pádu NEDOJDE K PŘETOČENÍ CHRÁNIČŮ.

 

Pokud se jedná o nákup koženého oblečení například na motocykl typu „café-racer“, není nutné výše uvedené rady tak striktně dodržovat a oblečení může být volnější. Stále ale platí, že by nemělo být příliš volné, naopak pěkně přilnavé, aby zaručilo pohodlí a BEZPEČNOST.

 

V případě, že součástí oblečení je termovložka, je důležité s tím počítat. Termovložka výrazně ovlivňuje výběr velikosti.

Nic nenalezeno

0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání