Zařazeno v kategoriích: QJ MOTOR
QJ MOTOR SRT 800 SX Euro 5 BLACK
Dát naším zákazníkům - motorkářům to nejlepší. V továrně QJMotor tuto filozofii plně přijali. Nový SRT 800SX je možná tím nejtypičtějším příkladem, neboť vlajková loď naší společnosti dostala nový a ještě výkonnější motor, bohatší výbavu a nový vzhled, čímž zvedá laťku v této kategorii ještě výš! Může se pochlubit výkonem 92,5 koně a velkou nádrží, která pojme 24 litrů benzínu. Což v kombinaci s nízkou spotřebou zajistí opravdu velký dojezd, který se určitě hodí každému dobrodruhovi na dvou kolech...
Srdcem SRT 800SX je dvouválcový, řadový motor o objemu 799 ccm s 8mi ventilovou technikou a rozvody DOHC. Kliková hřídel s nejdelším zdvihem v kategorii (65,7 mm) dodává motoru obzvláště dynamické vlastnosti, přičemž jeho výkon dosahuje velmi slušných 92,5 koně při 9.000 otáčkách a 77 Nm točivého momentu při 8.000 otáčkách. Samozřejmostí je u každého motocyklu QJMotor i parádní zvuk linoucí se z jeho výfuku. Precizním naladěním vstřikování paliva se dosáhlo kombinované spotřeby na hranici 4,7 litru na 100 km!
Všechny motocykly QJ Motor jsou od modelového roku 2024 vybaveny přístrojovým vybavením, které lze propojit s chytrým telefonem jezdce. Tato konektivita funguje jak pro systémy android, tak i iOS. Pro jezdce to znamená, že může zrcadlit údaje z displaye svého telefonu na přístrojový panel motocyklu. Toto lze využít jak pro zobrazení navigace, tak i pro zobrazení jakéhokoliv jiného obsahu z mobilního telefonu. Pokud jste náročný jezdec a chcete si zobrazovat navigaci s aktuálními dopravními informacemi, je možné si stáhnout aplikaci QJ Motor, která Vám po zaplacení drobného poplatku zpřístupní i tuto funkci.
Přední i zadní brzdové třmeny dodává pro SRT 800S renomovaná značka BREMBO. Brzdy jsou dále vybaveny systémem ABS od firmy BOSCH. Radiálně montované přední brzdové třmeny spolu s radiální přední brzdovou pumpou a kotouči o velkém průměru vpředu i vzadu nabízí bezpečné zastavení i s plně naloženým strojem v každé jízdní situaci. Dva brzdové kotouče o průměru 320 mm vpředu a jeden 260 mm kotouč vzadu zajišťují přesně dávkovatelný a přitom silný brzdný výkon.
K SRT 800SX lze objednat též kvalitní originální sadu uzamykatelných hliníkových kufrů. Horní kufr a boční kufry lze sejmout v několika jednoduchých krocích a nabízejí dostatečný úložný prostor pro každou Vaši cestu. Horní kufr s úložným prostorem 45 litrů a dva boční kufry o objemu 37 a 30 litrů nabízejí dostatek místa pro Vaše cestovní vybavení. Kufry jsou polstrované a mají unitř praktické kapsy. Cena sady 3 kusů samostatně dodaných kufrů je 24 990 Kč! Při koupi nového motocyklu získáte na kufry výraznou slevu!
Pneumatiky Maxxis MaxxVenture jsou určené pro silničně terénní motocykly v poměru 80 % silnice a 20% terén. Jsou navržené tak, aby umožnily jezdcům vydat se kamkoli je jejich cesta zavede. Nabízí pohodlí, stabilitu a velký kilometrový výkon, zejména při naložení spolujezdcem a zavazadly. Tyto pneumatiky mají až neuvěřitelný odvod vody a přilnavost na mokru a vynikající ovladatelnost a stabilitu v přímém směru i se zavazadly. Jejich profil je navržen tak, aby nabízel spolehlivé zatáčení a hladký přechod do náklonu. Celokřemičitá směs s vysokou přilnavostí zajišťuje vynikající přilnavost za mokra i za sucha. Pneumatika MaxxVenture, navržená pro celu řadu motocyklů je vybavena nejnovější technologií pro adventure motocykly.

Moderní technologie LED osvětlení od hlavního světlometu, přes směrová světla, až po zadní koncová světla se snadno udržuje a zajišťuje optimální viditelnost a dokonalé osvětlení stroje za šera i za naprosté tmy.
Kvalitní, velmi odolný padací rám umístěný okolo motoru je namontován na zesílených závěsných bodech na hlavním rámu motocyklu a chrání tak motor a části kapotáže v případě nechtěného pádu motocyklu na bok.
V kokpitu je hned vedle zapalování integrována zásuvka USB. Můžete skrz ní nabíjet například mobilní telefon, nebo si k ní připojit navigaci. Tato praktická originální USB zásuvka má samozřejmě i voděodolnolu gumovou krytku.
1, typ kol: SRT 800SX je postavené na drátěných kolech, zatímco SRT 800S má litá kola.
2, kola: SRT 800SX má přední kolo 19" a zadní 17" zatímco SRT 800S má obě kola 17".
3, výška sedadla: SRT 800SX má sedadlo řidiče ve výšce 835mm, kdežto SRT 800S jej má ve výšce 810mm.
4, cena: SRT 800SX je o 10 000,-Kč dražší než SRT 800S.
5, podvozek: na SRT 800S má tužší nastavení než SRT 800SX.
*jinak jsou oba motocykly shodné.
| Výrobce | QJ MOTOR |
| Homologace | Euro 5 |
| Objem motoru | 799 ccm |
| Počet válců | 2 |
| Počet ventilů | 8 |
| Chlazení | Kapalinou |
| Vrtání x zdvih | 88 x 65,7 mm |
| Max. výkon | 68 / 9000 kW / ot./min. |
| Max. kroutící moment | 77 / 8000 Nm / ot./min. |
| Spouštění motoru | Elektrické |
| Převodovka | 6stupňová |
| Sekundární převod | Řetěz |
| Délka | 2260 mm |
| Šířka | 950 mm |
| Výška | 1405 mm |
| Rozvor | 1540 mm |
| Výška sedla | 835 mm |
| Objem nádrže | 24 l |
| Pneumatiky přední | 110/80R-19 |
| Pneumatiky zadní | 150/70R-17 |
| Odpružení přední | Upside down vidlice, olejové tlumení |
| Odpružení zadní | Nastavitelné odpružení, komprese a odskok |
| Brzdy přední | 2x kotoučová radiální brzda Brembo 320 mm |
| Brzdy zadní | Jednokotoučová brzda Brembo 260 mm |
| Pohotovostní hmotnost | 263 kg |
| Obsah motoru | nad 500 ccm |