Náš kód: P165289

LINHAI 500 4x4 EFI T3b RED

 • Čtyřkolka LINHAI
 • Výkonná užitková a pracovně-rekreační čtyřkolka.
 • Dokonale připravená, aby zvládla různé práce na farmě, na chalupě, na poli nebo v lese.
 • Ideální pro pohodové výlety i jízdu v těžkém terénu.
Více informací
Varianty:
144 990 Kč (ušetříte 10 000 Kč)
134 990 Kč Včetně DPH
111 562 Kč Bez DPH
Skladem 1 ks , u vás do 30.11.
+ -
(ks)

Porovnat

Zařazeno v kategoriích:     LINHAI

LINHAI 500 4x4 EFI T3b RED
134 990 Kč 1 ks
+ -

Popis a parametry

LINHAI 500 4x4 EFI T3b RED

Kapalinou chlazený jednoválec má dostatek síly pro těžkou práci i dynamickou akceleraci. Motor přenáší svoji sílu na kola přes automatickou dvourychlostní převodovku od předního kanadského výrobce CVTech, která je vybavena redukcí, neutrálem a zpátečkou.
 • Spolehlivý motor

 

Spolehlivý elektricky přiřaditelný pohon 4x4 s elektrickou uzávěrkou předního diferenciálu zajišťuje optimální trakci na jakémkoli povrchu. Pouhým stisknutím tlačítka na řídítkách je výkon motoru přenášen na obě nápravy, kdykoli potřebujete zvýšenou sílu záběru. A v nejtěžším terénu, kde už ani pohon všech kol nepomáhá, máte k dispozici ještě elektrickou uzávěrkou předního diferenciálu. Pro těžkou práci, v prudkých stoupáních a pro tahání těžkých nákladů je navíc k dispozici i účinný redukovaný převod do síly.
 • Pohon 4X4
Snadno ovladatelná elektrická uzávěrka předního diferenciálu vás dostane z bahna, bláta, těžkého a kluzkého terénu, pokud se jedno přední kolo začne protáčet. Po zařazení pohonu všech kol (4x4) a zapnutí uzávěrky diferenciálu jde výkon rovnoměrně na obě hnaná přední kola, což vám umožní s jistotou vyjet, projet, vyšplhat a zdolat jakkoli obtížné místo. Stačí jen zastavit a stisknout tlačítko uzávěrky diferenciálu na řídítkách.
 • Uzávěrka předního diferenciálu
Vysoká průchodnost terénem a perfektní stabilita v zatáčkách i při rychlé jízdě - vynikající široký podvozek společně s tuhým rámem a nízkým těžištěm zajišťuje příjemné řízení a snadnou ovladatelnost. Nezávislé zavěšení všech kol s velkými zdvihy vás nadchne pokaždé, když zase opětovně zvítězíte nad terénem, kam jste si předtím s jiným strojem ani netroufli. K vysoké obratnosti přispívá i velmi malý poloměr otáčení.
 • Vynikající podvozek
Atraktivní LED světla pro denní svícení elegantně doplňují moderní design tohoto modelu a společně s LED blikači mu dávají ještě dospělejší a přitažlivější vzhled. A s vysokovýkonnými dvojitými projektorovými světlomety s duálními čočkami vás nezastaví ani veškerá tma světa.
 • Moderní osvětlení
Přístrojová deska s modře podsvíceným multifunkčním LCD displejem je dobře čitelná a poskytuje všechny důležité informace: digitální rychloměr, digitální otáčkoměr, ukazatel najetých km, ukazatel najetých motohodin, indikátor zařazeného pohonu 2WD/4WD/LOCK, ukazatel teploty chladící kapaliny, digitální palivoměr. K tomu kontrolka neutrálu, kontrolka dálkových světel, směrových a výstražných světel a kontrolka zařazené zpátečky.
 •  Multifunkční LCD displej
Přes svoji vynikající cenu se Linhai 500 4x4 AR může pochlubit skutečně bohatou standardní výbavou, ke které vedle elektricky přiřaditelného pohonu 4x4 patří masivní přední ochranný rám, robustní přední a zadní nosič, designová alu kola se značkovými pneumatikami, elektrický naviják s tažnou silou 3000lbs a dálkovým ovládáním, tažné zařízení, kryty páček a rukou, LED světla pro denní svícení, LED blikače, dvojité projektorové světlomety a praktická akustická signalizace blikačů.
 • Špičková výbava
Výrobce LINHAI
Oficiální stránky výrobce www.atv-linhai.com
Typ motoru 4taktní
Objem motoru 492.8 ccm
Příprava palivové směsi Vstřikování
Počet válců 1
Chlazení Kapalinou, Elektrický ventilátor
Vrtání x zdvih 87,5x82 mm
Maximální kroutící moment 38,8/5500 Nm / ot./min.
Pohon 2x4, 4x4
Změna režimu pohonu Elektrické přepínání
Diferenciál Přední, zadní
Uzávěrka diferenciálu Přední
Změna režimu diferenciálu Elektrické přepínání
Druh převodovky Automatická
Pomalý převod (redukce) ano
Zpátečka ano
Přenos výkonu Kardan
Posilovač řízení Ne
Spouštění motoru Elektrické
Zavěšení přední nezávislé, McPherson
Zavěšení zadní IRS, nezávislá dvojitá A-ramena
Pérování přední hydraulické tlumiče
Pérování zadní hydraulické tlumiče
Brzdy přední 2x hydraulická kotoučová
Brzdy zadní 1x hydraulická kotoučová
Pneumatiky přední AT25 x 8 - 12
Pneumatiky zadní AT25 x 10 - 12
Délka 2240 mm
Šířka 1160 mm
Výška 1480 mm
Rozvor 1270 mm
Objem nádrže 12.5 l
Hmotnost 371 kg
Homologace pro silniční provoz Ano - T3B (žlutá reg. značka)
Náš kód: P165289
0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání