Podložka K-TECH SH10-2420 24x0.20x10
24x0.20x10ID SHIM**
Podložky pístku
Podložky pístku K-Tech jsou vyráběny z materiálu Sandvik 20C třídy 3 a jsou omílány (tumble finished). Jsou k dispozici s vnitřními průměry 6 mm, 7 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm a 16 mm a v pěti tloušťkách: 0,10 mm, 0,15 mm, 0,20 mm, 0,25 mm a 0,30 mm. Všechny podložky pístku jsou dodávány v minimálním množství 25 kusů.
Více informací
3 - 5 dní , u vás do 25. 05.
(ks)
Porovnat
Zařazeno v kategoriích:     Díly pro nastavení K-TECH
Popis a parametry
24x0.20x10ID SHIM**
Podložky pístku