Náš kód: MOM18-0TCS
Ochranná vložka ráfku MEFO MOUSSE 120-140/80-18 MOM 18-0TCS Zadní with tube
Ochranná vložka ráfku MEFO MOUSSE 120-140/80-18 MOM 18-0TCS Zadní s duší
MEFO Offroad Mousse je kvalitní pěnová výplň z Německa s ověřenou spolehlivostí v MX a enduru.
MEFO MOUSSE TCS:
Popis:
  • 18" TCS mousse s integrovaným kanálkem pro speciální vloženou trubku o tloušťce 2,6 mm
  • Vhodné pro všechny FIM enduro pneumatiky 140/80-18 a motokrosové pneumatiky 120–130 mm
  • Variabilní tlak od 0,2 bar (9 psi) do 1,5 bar (29 psi) v závislosti na terénu, značce pneumatiky, šířce ráfku a hmotnosti vozidla
Výhody:
Systém TCS umožňuje také snadnější a rychlejší montáž ve srovnání s jinými značkami.
Obsah balení:
  • 18" TCS mousse s integrovaným kanálkem
  • speciální trubka
  • 75 g mousse gel
Manipulace:
Skladujte mousse na chladném a tmavém místě v původním plastovém sáčku a krabici.
Při výměně pneumatik: před každým použitím důkladně vyčistěte a namažte ráfek i mousse.
  • Pozice: Zadní
  • Typ: TCS (Tube Channel System – systém drážek pro duše)
  • Kategorie: Enduro/Extreme Enduro
  • Palce: 18
  • Standardní ráfek: 1.85-2.15"
Více informací
Není dostupné
(ks)
Porovnat
Zařazeno v kategoriích:     MEFO Mousses
Popis a parametry
MEFO MOUSSE TCS:
Popis:
Výhody:
Obsah balení: