Nabíječka baterie do auta ze 12V TORROT ACTT-10120 12VDC / 220VAC KIDS
Nabíječka baterií z autozásuvky 12VDC / 220VAC TORROT KIDS Více informací
3 - 5 dní , u vás do 25. 05.
(ks)
Porovnat
Zařazeno v kategoriích:     Elektrická sekce TORROT KIDS
Popis a parametry
Nabíječka baterií z autozásuvky 12VDC / 220VAC TORROT KIDS