Náš kód: P165505

TGB Blade 600i LTX LED EPS T3b BLACK/BLUE

 

 

Sebevědomý design s moderními LED-matrix světlomety a Full-LED osvětlením, třírežimový posilovač řízení EPS, vylepšená automatická převodovka, prodloužený podvozek, silný motor, příjemné ovládání a výborné jízdní vlastnosti.

 • K ZAKOUPENÉMU STROJI DOPRAVA DO 100 KM ZDARMA

 

 • Obsah motoru: 600 ccm
 • Rok výroby: 2020
 • Výkon motoru: 42.0 kW
 • Platná STK: ANO
 • Země původu: ČR
Více informací
249 990 Kč Včetně DPH
206 603 Kč Bez DPH
Zboží lze objednat, ale neznáme přesné datum naskladnění ,
+ -
(ks)

Porovnat

Zařazeno v kategoriích:     TGB

TGB Blade 600i LTX LED EPS T3b BLACK/BLUE
249 990 Kč
+ -

Popis a parametry

TGB Blade 600i LTX LED EPS T3b BLK/BLUE

Pod novým přitažlivým kabátem pracuje spolehlivý jednoválec s vysokou tažnou silou.

Automatická převodovka má zesílenou konstrukci a japonské komponenty.

Přední mřížka chladiče je odnímatelná pro usnadnění čištění.

K tomu vynikající terénní vlastnosti, elektricky připojitelný pohon 4x4, prodloužený podvozek se samostatnou sedačkou spolujezdce a mimořádně bohatá standardní výbava, ve které nechybí vodotěsný naviják 3000lbs, atraktivní alu disky, tažné zařízení nebo kvalitní nitrogenové tlumiče EVO.

Spolehlivý čtyřdobý motor 600 ccm s moderní čtyřventilovou technikou, chlazením kapalinou a olejem se dvěma samostatnými chladiči je vybaven moderním elektronickým vstřikováním paliva. Vstřikování zaručuje vysoký výkon, velkou tažnou sílu, vysoký točivý moment, nízké emise a spolehlivé startování v létě i v zimě.

Posilovač řízení zlepšuje ovladatelnost čtyřkolky a zmenšuje sílu potřebnou na řízení, ani dlouhá jízda nebo celodenní práce vás neunaví. Posilovač ale zachytí i rány do řídítek, když například přední kolo narazí na kámen, díru nebo skrytý pařez. Protože většinu energie pohltí posilovač, náraz vám nevyrazí řídítka z ruky. Posilovač řízení má variabilní účinek a tři volitelné režimy.

 • Silný motor 600 ccm

 

 

 

 • Variabilní posilovač řízení se třemi režimy
Optimalizovaná geometrie podvozku, široký rozchod a příjemně nastavené odpružení dávají čtyřkolce přesné řízení, snadnou ovladatelnost a vysokou míru stability. Vynikající prostupnost terénem zajišťuje moderní nezávislé zavěšení všech kol IRS s vysokými zdvihy, v těžkém terénu navíc oceníte elektricky připojitelný pohon 2x4/4x4 s rychle pracující elektrickou uzávěrkou předního diferenciálu. Prodloužený podvozek poskytuje dostatek místa a dobré jízdní vlastnosti.
 • Robustní prodloužený podvozek
Verze T3b je vybavena promyšleným systémem pohonu 4x4. V těžkém terénu oceníte rychlé uzamknutí předního diferenciálu. Díky tomu můžete pohon snadno nakonfigurovat ideálně pro jakýkoli terén a situaci. Na jednu stranu tak získáte plnou trakci v těžkém terénu, na druhou stranu stabilní jízdu a úžasně příjemné řízení na rovině. Elektricky přepínatelný pohon 2x4/4x4 a moderní nezávislé zavěšení všech kol iRS společně se širokým rozchodem a velkou světlou výškou zaručuje vynikající průchodnost každým terénem.
 • Pohon 4x4 se dvěma diferenciály
Účinný hydraulický brzdový systém se třemi kotouči vám dá jistotu při těžké práci, když vezete těžký přívěs nebo při posouvání vašich jezdeckých limitů. Díky pancéřovaným hadičkám brzdy umožňují citlivé dávkování a dokonalou kontrolu brzdného účinku.
 • Výkonné kotoučové brzdy
Vysoce svítivé full-LED přední světlomety s matrixovou technologií dodávají stroji nezaměnitelný atraktivní vzhled. Světlomety s integrovaným LED denním svícením zároveň zajišťují i funkci ukazatelů směru a obrysových světel. Také veškeré další osvětlení včetně brzdových světel a zadních blikačů je vybavené inovativní LED technologií, která poskytuje vysokou svítivost při nízkém odběru elektrické energie šetřící baterii.
 • Moderní Full-LED osvětlení
Přesné informace kdykoli potřebujete: moderní multifunkční LCD displej je nejen dobře čitelný, ale i krásný, a nabízí spoustu funkcí jako digitální otáčkoměr, digitální rychloměr, maximální dosažené otáčky motoru, maximální dosažená rychlost, průměrná rychlost, 2 počítadla denní ujeté vzdálenosti, počítadlo celkově ujeté vzdálenosti, denní počítadlo najetých motohodin, celkové počítadlo najetých motohodin, palivoměr, palubní hodiny a všechny potřebné kontrolky.
 • Multifunkční LCD displej
TGB Blade 600i LTX nabízí již v základu mimořádně bohatou výbavu, ve které nechybí elegantní 12" ALU disky, značkové pneu Maxxis Bighorn, chrániče rukou, robustní přední ochranný rám, moderní kompozitní nosiče zavazadel, samostatné sedadlo spolujezdce s opěrkou zad, opěrky nohou pro spolujezdce, moderní Full-LED osvětlení, 12V zásuvka, tažné zařízení a vodotěsný naviják s tažnou silou 3000 lbs.
 • Plná výbava již v základu
Náš kód: P165505
0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání