S potěšením Vám představujeme náš nový e-shop!!!

Náš kód: G401213

TGB Blade 1000i LTX LED EPS Euro 4 BLK/YELLOW / Akce ZDARMA : Kufr+vyhřívání rukojetí

Vrchol nabídky TGB se pyšní zdokonalenou technikou a sebevědomým designem, který přitahuje zdařilou maskou chladiče a originálními Full-LED matrixovými světlomety.

 • K ZAKOUPENÉMU STROJI DOPRAVA DO 100 KM ZDARMA

 

 • Obsah motoru: 1000 ccm
 • Rok výroby: 2020
 • Výkon motoru: 61.1 kW
 • Platná STK: ANO
 • Země původu: ČR
Více informací
279 990 Kč Včetně DPH
231 397 Kč Bez DPH
Na objednávku,
+ -
(ks)

Porovnat

Zařazeno v kategoriích:     TGB

TGB Blade 1000i LTX LED EPS Euro 4 BLK/YELLOW / Akce ZDARMA : Kufr+vyhřívání rukojetí
279 990 Kč Na objednávku
+ -

Popis a parametry

Jsme autorizovaný
dealer značky TGB

TGB Blade 1000i LTX LED EPS Euro 4 BLK/YELLOW

Nová generace vítěze ankety "Čtyřkolka roku ČR 2019".

Zásadní inovací prošla například automatická převodovka, která díky zesílené konstrukci a japonským komponentům vydrží vyšší zatížení.

V každodenním životě oceníte praktickou odnímatelnou přední mřížku, která významně usnadňuje čištění chladiče.

Samozřejmě nechybí nic z toho, co dělá z TGB Blade 1000 tak oblíbenou čtyřkolku: silný spolehlivý dvouválec V-Twin, volitelný pohon 2x4/4x4 se dvěma uzamykatelnými diferenciály, vynikající ovladatelnost, třírežimový posilovač řízení, prodloužený podvozek s dostatkem místa pro dva a vysokou stabilitou v prudkých stoupáních. Výbavu doplňuje naviják, atraktivní 14" alu disky, tažné zařízení, Full-LED osvětlení a kvalitní nitrogenové tlumiče EVO s progresivně vinutými pružinami.

Dvouválcový V-Twin je jedním z největších motorů světa čtyřkolek. Díky obrovskému výkonu a vysokému točivému momentu dává čtyřkolce vynikající dynamiku a mohutnou tažnou sílu. Moderní elektronické vstřikování paliva zaručuje spolehlivé starty, čisté spalování a nízkou spotřebu. Zcela nová automatická převodovka s vysoce účinnou motorovou brzdou má zesílenou konstrukci, japonské komponenty a minimální nároky na údržbu.
 • Silný motor V-Twin 1000 EFI
Robustní podvozek má zvětšený přední nájezdový úhel a vyšší světlou výšku vzadu. Moderní nezávislé zavěšení všech kol umožňuje vynikající prostupnost těžkým terénem a přesvědčuje i ve vysokých rychlostech. A-ramena jsou nově zavěšená v pouzdrech ze speciálního materiálu od firmy DuPont, který zajišťuje přesné vedení, lepší stabilitu a vyšší životnost. Dlouhý rozvor poskytuje dostatek místa řidiči i spolujezdci a zajišťuje vyšší stabilitu v prudkých kopcích.
 • Prodloužený podvozek
Posilovač řízení zlepšuje ovladatelnost čtyřkolky a zmenšuje sílu potřebnou na řízení, ani dlouhá jízda nebo celodenní práce vás neunaví. Posilovač ale zachytí i rány do řídítek, když například přední kolo narazí na kámen, díru nebo skrytý pařez. Protože většinu energie pohltí posilovač, náraz vám nevyrazí řídítka z ruky. Posilovač řízení má variabilní účinek a tři volitelné režimy.
 • Variabilní posilovač řízení se třemi režimy
Systém pohonu 4x4 se dvěma elektricky uzamykatelnými diferenciály přináší vysokou variabilitu pohonu a skvělou prostupnost terénem. V nejtěžším terénu oceníte elektrické uzávěrky obou diferenciálů a elektrické připojování pohonu předních kol 2x4 / 4x4. Díky tomu se Blade 1000 příjemně řídí v zatáčkách a umožňuje ideálně nakonfigurovat pohon pro každý terén a každou situaci. Výsledkem je dokonalá trakce, vynikající průchodnost těžkým terénem, kultivovaná jízda a snadné řízení.
 • Pohon 4x4 se dvěma diferenciály
Výkonné brzdy jsou stejně důležité jako výkon motoru. Účinný čtyřkotoučový hydraulický brzdový systém s velkými vrtanými kotouči a pancéřovanými brzdovými hadičkami vám dodá důvěru při posouvání vašich jezdeckých schopností nebo při jízdě s těžkým nákladem. 
 • Kotoučové brzdy na všech kolech
Chloubou TGB Blade 1000i LTX jsou zcela nové vysoce svítivé Full-LED matrixové světlomety, které společně s maskou chladiče dominují celému stroji. Ve světlometech jsou elegantně zabudované přední LED blikače a světla pro denní svícení. Také veškeré další osvětlení včetně brzdových světel a zadních blikačů je kompletně osazené inovativní LED technologií, která nabízí vynikající světelný výkon při nízkém odběru elektrické energie. 
 • Moderní Full-LED osvětlení
Multifunkční LCD displej poskytuje všechny důležité informace - digitální otáčkoměr, digitální rychloměr, nejvyšší dosažené otáčky, nejvyšší dosažená rychlost, průměrná rychlost, 2 denní počítadla ujeté vzdálenosti, celkově ujetou vzdálenost, počítadlo najetých motohodin, palivoměr, zobrazování diagnostických a poruchových kódů, hodiny.
 • Multifunkční LCD displej
TGB Blade 1000 LTX nabízí už v základu mimořádně bohatou výbavu. Nechybí elektrický posilovač řízení, elegantní 14" hliníkové disky, značkové pneumatiky Maxxis Bighorn, chrániče rukou, robustní přední ochranný rám, moderní kompozitní nosiče zavazadel vpředu i vzadu, pohodlné sedadlo spolujezdce s opěrkou zad, opěrky nohou pro spolujezdce, moderní Full-LED osvětlení, 12V zásuvka, tažné zařízení a elektrický naviják 3000 lbs, 
 • Bohatá výbava již v základu
 
Digitální multifunkční displej s funkcemi: otáčkoměr, rychloměr, maximální dosažené otáčky motoru, maximální dosažená rychlost, průměrná rychlost, 2 denní počítadla ujeté vzdálenosti, počítadlo celkově ujeté vzdálenosti, denní počítadlo najetých motohodin, celkové počítadlo najetých motohodin, palivoměr, zobrazení režimu posilovače, diagnostické a poruchové kódy, hodiny
 • Digitální multifunkční displej

 

Motor: čtyřtaktní dvouválec SOHC do V, EFI
Objem: 997 ccm
Vrtání x zdvih: Ø 92 x 72.0 mm
Kompresní poměr: 10.2 : 1
Výkon: 83 k (60,9kW) / 6750 ot/min.
Chlazení: kapalinou + elektrický ventilátor
Pohon: 2x4 / 4x4, elektricky přepínatelný
Převodovka: automatická, CVT variátor se zpátečkou a polohou Parking, L/H/N/R/P, brzdění motorem
Uzávěrka diferenciálu: na přední i zadní nápravě, elektrické ovládání
EPS: elektrický posilovač řízení s variabilním účinkem a třemi režimy
Zavěšení přední: nezávislé, dvojitá A-ramena
Zavěšení zadní: nezávislé, dvojitá A-ramena
Pérování přední: nitrogenové tlumiče EVO, nastavitelné předpětí pružin
Pérování zadní: nitrogenové tlumiče EVO, nastavitelné předpětí pružin
Brzdy přední: 2x hydraulická kotoučová, Ø 230 mm
Brzdy zadní: 2x hydraulická kotoučová
Pneumatiky přední: AT26 x 9 - 14
Pneumatiky zadní: AT26 x 11 - 14
Celková délka: 2330 mm
Celková šířka: 1200 mm
Celková výška: 1290 mm
Světlá výška: 260 mm vpředu / 290 mm vzadu
Rozvor: 1445 mm
Provozní hmotnost: 451 kg
Palivová nádrž: 23 l
Homologace pro silniční provoz: ANO (řidičské oprávnění skupiny B - automobil), L7e

 

Náš kód: G401213

Nic nenalezeno

0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání