Motocykly a čtyřkolky

Čtyřkolky pro práci a pohoduK nové čtyřkolce od nás dostanete zdarma...

 

Dopravu do 100 km.
SPZ podložku.
Reflexní vestu.
Motolékárničku.
Odbornou instruktáž o údržbě a provozu čtyřkolky.

A také od nás obdržíte ke čtyřkolce dárek!!!

 

Samozřejmostí je zajištění záručního a pozáručního servisu.

Dodání náhradních dílů a příslušenství.

ACCESS MOTOR MAX 650i LT EURO 4

 

EURO 4!
Pokud je vaší prioritou praktičnost a nejlepší poměr kvality a ceny, je Access MAX 650i LT jasným favoritem. S prodlouženým rozvorem, elektricky přepínatelným pohonem 2x4/4x4 a dvěma diferenciály zvládne každý terén a zároveň poskytuje snadné řízení a mimořádně klidnou jízdu. Cenově velmi atraktivní provedení jedné z nejpopulárnějších pracovně-užitkových čtyřkolek na trhu se jízdními vlastnostmi, moderní konstrukcí a kvalitou výroby může směle srovnávat s obdobnými modely renomovaných značek.

Chci zjistit více...

 

 

TGB BLADE 1000i EPS 4x4
Nejlepší a nejvýkonnější Blade všech dob v sobě spojuje nejmodernější technologie a dlouholeté zkušenosti značky TGB.Kromě největšího a nejsilnějšího motoru TGB a elektrického posilovače řízení EPS se třemi volitelnými režimy nabízí Blade 1000i také unikátní systém pohonu 4x4 se dvěma uzamykatelnými diferenciály. Prodloužený podvozek dává čtyřkolce vysokou jistotu ve stoupání a špičkovou stabilitu při rychlé jízdě při zachování vyhlášené obratnosti a příjemné ovladatelnosti krátkých modelů.
TGB BLADE 600i SE LT 4x4
EURO 4!!!
Oblíbený Blade s novým motorem 600 ccm!
TGB Blade 550 si získal pověst výkonné, odolné, spolehlivé a pracovité užitkově-rekreační čtyřkolky střední třídy, která snese i nešetrné zacházení. Nyní však přichází nový Blade 600 LT - ještě výkonnější, ovladatelnější a stabilnější, vybavený pokročilými technologiemi, s vysokou úrovní výbavy. Největším tahákem je bezpochyby zcela nový výkonný motor 600 ccm s vysokou tažnou silou a působivým zrychlením. Výborně vybavená čtyřkolka vyniká skvělým poměrem ceny, kvality a užitné hodnoty, mimořádnou obratností a snadným a příjemným řízením.
LINHAI M550L EFi EPS
Laťku, kterou již oblíbený Linhai 500 4x4 nasadil velmi vysoko, posouvá model M550L EFI EPS ještě podstatně výš. Moderní agresivní design s tváří predátora, atraktivní hliníková kola, účinný elektrický posilovač řízení, skvělá ovladatelnost, vysoká užitná hodnota, skvělá ovladatelnost a v neposlední řadě vynikající praktičnost dělají z modelu M550L EFI 4x4 nového favorita střední třídy.


Také nabízíme splatkový prodej. Více informací u nás na prodejně.

Facebook