Náš kód: P162578

ACCESS MOTOR DRR 100 Reverse dětská BLACK

  • K ZAKOUPENÉMU STROJI DOPRAVA DO 100 KM ZDARMA.

 

  • Obsah motoru: 100 ccm
  • Stav: Nový
  • Platná STK: ANO
  • Země původu: ČR
Více informací
Varianty:
69 990 Kč (ušetříte 30 000 Kč)
39 990 Kč Včetně DPH
33 050 Kč Bez DPH
Skladem 1 ks
+ -
(ks)

Porovnat

Zařazeno v kategoriích:     Vybíráme pro Vás     ACCESS MOTOR

ACCESS MOTOR DRR 100 Reverse dětská BLACK
39 990 Kč 1 ks
+ -

Popis a parametry

ACCESS MOTOR DRR 100 Reverse dětská BLACK

Jedna z nejlepších čtyřkolek pro mladé piloty a budoucí šampiony. Širší a stabilnější než ostatní čtyřkolky, a s hravým a snadným ovládáním, vybavená zpátečkou, plně automatickou převodovkou a elektrickým startováním je doslova továrnou na zábavu pro každé dítě.

VÝKONNÝ MOTOR

Mladí piloti si okamžitě zamilují živý dvoudobý motor s dostatkem výkonu pro celodenní řádění. Automatické mazání samočinně upravuje optimální poměr oleje, takže tatínkům odpadají všechny starosti s přípravou mixu. Jednoduchý a spolehlivý motor má nízké nároky na údržbu. Výkon lze pro začátek omezit a teprve po získání zkušeností vaše dítě s překvapením objeví skutečný potenciál této čtyřkolky.

ZPÁTEČKA

Díky zpátečce se váš junior snadno sám dostane z obtížných situací, aniž byste jako rodiče museli pokaždé čtyřkolku ručně zvedat a obracet do správného směru. Stačí jen přeřadit a jede se dál.

VYNIKAJÍCÍ PODVOZEK

Většina dětských čtyřkolek na trhu je dobrá jen na naučení základů, ale jak se vaše dítě zrychluje, jejich možnosti končí. Access DRR 100 má však v zásobě spoustu talentů, díky kterým se vaše dítě neustále učí a zdokonaluje. Široký a stabilní podvozek umožňuje bezpečné projíždění zatáček, kvalitní pérování nevyrazí při jízdě dítěti řídítka z rukou a vykouzlí mu úsměvy na tváři.

KRYTÝ ŘETĚZ

Automatická převodovka umožňuje dítěti plně se soustředit na jízdu, aniž by muselo rozptylovat svoji pozornost řazením. Další výhodou této automatické převodovky je, že zátah motoru při akceleraci je zcela plynulý a bez jakéhokoli přerušení hnací síly při přeřazování. Zadní kola jsou poháněna řetězem, který je v místech, kde by s ním dítě mohlo přijít do kontaktu, bezpečně zakrytý.

KVALITNÍ ODPRUŽENÍ

Kvalitní pružicí jednotky, vzadu s progresivní pružinou, jsou pětipolohově seřiditelné. Mimořádně velké zdvihy pérování a optimálně sladěné tlumiče vyžehlí všechny nerovnosti, takže jízda je maximálně příjemná a bezpečná.

ÚČINNÉ BRZDY

Zadní kotoučová a přední bubnové brzdy jsou snadno ovladatelné páčkami na řídítkách. Nožní nášlapy tak zůstávají volné a bez nebezpečných překážek. Tím je minimalizována možnost sklouznutí dětské nohy při jízdě.

ZÁVODNÍ SEDAČKA

Nekompromisní přístup se promítá i v sedačce. Ta svým tvarem umožňuje snadné přenášení váhy a poskytuje spolehlivou oporu při jízdě. Zároveň je dostatečně pohodlná, takže na ní dítě může s úsměvem strávit klidně třeba celý den. 

DŮRAZ NA BEZPEČNOST

DRR 100 klade velký důraz na bezpečnost. K bezpečnostním prvkům patří zakrytý řetěz, omezovač rychlosti, brzdy ovládané páčkami, plasty bez ostrých okrajů, dobré osvětlení nebo celoplošné nášlapy bez rušivého brzdového pedálu.

OSVĚTLENÍ

Když se zábava protáhne až do večera, s DRR 100 bude vaše dítě pořád dobře vidět na cestu. S velkým účinným předním reflektorem a dobře viditelným zadním brzdovým světlem bezpečně najdete cestu domů i za šera.


PDF Manuál.pdf
PDF Specifikace.pdf
PDF Olej.pdf

Výrobce ACCESS MOTOR
Oficiální stránky výrobce www.accessmotor.com.tw
Typ motoru 2taktní - automatické mazání
Objem motoru 89.2 ccm
Počet válců 1
Chlazení Kapalinou
Vrtání x zdvih 52 x 42 mm
Kompresní poměr 9,1 : 1
Pohon 2x4 - zadní
Změna režimu pohonu Ne
Diferenciál Přední
Uzávěrka diferenciálu Ne
Druh převodovky Automatická
Pomalý převod (redukce) ne
Zpátečka ano
Přenos výkonu Řetěz
Posilovač řízení Ne
Spouštění motoru Elektrické, Manuální
Zavěšení přední nezávislá A-ramena
Zavěšení zadní kyvná vidlice
Pérování přední hydraulické tlumiče
Pérování zadní hydraulický tlumič s progresivní pružinou
Brzdy přední 2x bubnová
Brzdy zadní 1x 220 mm hydraulická kotoučová
Pneumatiky přední 19 x 7 - 8
Pneumatiky zadní 18 x 9.5 - 8
Délka 1 470 mm
Šířka 900 mm
Výška 970 mm
Rozvor 1 010 mm
Objem nádrže 5 l
Hmotnost 122 kg
Náš kód: P162578
0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání