Motocykly a čtyřkolky

Úvod >> Přilby,Chrániče a Rukavice >> Přilby - Cross & Enduro >> SCHUBERTH Přilba E1 Glossy White

SCHUBERTH Přilba E1 Glossy White


Schuberth E1 je přilba pro Enduro jezdce. Má prvotřídně propracovaný aerodynamický tvar a je velmi tichá. Samozřejmostí je odnímatelný a omyvatelný interiér. Je vybavena uzavíratelnými ventilačními otvory, které jsou ...
Velikost:
 

Dostupnost: SKLADEM

Doporučená cena: 14 800 Kč
Naše cena: 14 800 Kč
Hodnocení zboží:
starstarstarstarstar

NehodnocenoSCHUBERTH Přilba  E1 Glossy WhiteNovinka v nabídce

POPIS

Schuberth E1 je přilba pro Enduro jezdce. Má prvotřídně propracovaný aerodynamický tvar a je velmi tichá. Samozřejmostí je odnímatelný a omyvatelný interiér. Je vybavena uzavíratelnými ventilačními otvory, které jsou vybaveny odnímatelným a omyvatelným filtrem, který vyčistí vzduch v prašném prostředí.

E1 je vybavena dvěma integrovanými anténami pro zvýšení příjmu FM rádia a Bluetooth. Využití nejnovější komunikační technologie Cardo, Bluetooth® SRC-System slouží jako interkom s ostatními jezdci. Možnost připojení k jednotce GPS, k MP3 přehrávači nebo k připojení mobilního telefonu pro navigaci, poslech hudby nebo telefonních hovorů. SCHUBERTH SRC-Systém se prodává samostatně.

Funkce:

Interiér přilby byl navržen s menším počtem švů a univerzálnějším střihem výstelky.
Vylepšené EPS s integrovanými anténami pro SRC-Systém, který zlepšuje dosah rádia a Bluetooth.
Micro-lock řemínek na upnutí s posuvnou přezkou.
Vylepšený západkový mechanismus plexi.
Integrovaná sluneční clona.
Pro letošní rok se jezdci dočkali povedených barevných kombinací, které vznikly v novém designovém centru.

Skořepina:

Skořepina je nabízená ve dvou velikostech XS-M, L-2XL. Je vyrobená použitím typického procesu lisování, díky tomu umožňuje vysokou stabilitu a nízkou hmotnost. Materiál: S.T.R.O.N.G. vlákno, přilba je vyrobená ze skleněných vláken se speciální pryskyřicí, která se přidává a stlačuje ve vakuu při vysokém tlaku, díky kterému vznikne přilba, která je mimořádně robustní.

EPS:

EPS pěnová vložka má modulární konstrukci pro zajištění optimálního tlumení nárazů. Tato konstrukce zaručuje lepší vstřebávání a rozložení sil, optimální tlumení nárazů.

Výstelka:

Speciální výstelka přilby byla vyvinuta v souladu s konceptem SCHUBERTH Comfort Fit, který zajišťuje, aby přilba pohodlně a bezpečně seděla na hlavě ve všech situacích. Kombinace pečlivě vybraných materiálů Coolmax a Thermocool zajišťuje, aby výstelka odváděla vlhkost a při vyšší okolní teplotě měla chladící efekt.

Ventilace:

Díky konstrukci ventilačních otvorů se přívod čerstvého vzduchu zvyšuje až o 60%. Kombinace vícecestných kanálů (hlava / brada / ústa) v kombinaci s EPS pěnovou vložkou zajišťuje, že čerstvý vzduch je účinně rozváděn v celé oblasti hlavy.

Anti-Roll-Off System (A.R.O.S.) byl speciálně vyvinut jako bezpečnostní prvek a je začleněn do každé přilby SCHUBERTH. To zajišťuje, že přilba nemůže sjet z hlavy, když je uzavřená a řemínek správně nastaven. Nebezpečí je minimalizováno v důsledku malého úhlu náklonu.

Plexi:

Mechanismus EasyChange umožňuje měnit průzory velmi rychle a jednoduše, bez použití nářadí. Pozice City=Mikroventilace nabízí maximální ventilaci na cestách při nižších rychlostech. Pinlock fólie chrání plexi proti zamlžení.

Přilba E1 je certifikovaná dle norem DOT a ECE.

Součástí balení je i čiré plexi, bradový deflektor, pinlock a návod k obsluze

Barevné varianty  

 

HODNOCENÍ

Produkt nebyl dosud hodnocen. Chcete-li se s ostatními zákazníky podělit o své zkušenosti, přidejte své hodnocení.

DOTAZY

Chcete-li se zeptat na cokoli ohledně tohoto produktu, zeptejte se nás. Odpověď Vám zašleme na emailovou adresu a zároveň ji zde zveřejníme pro ostatní zákazníky.