Motocykly a čtyřkolky

Úvod >> Přilby,Chrániče a Rukavice >> Přilby - výklopné >> Nolan Přilba N104 absolute como 47

Nolan Přilba N104 absolute como 47


Zcela nový model odklápěcí přilby N104 ABSOLUTE, přináší "DOKONALOST"a technická vylepšení předchozích modelů N104 EVO, N104, N103, a N102. Technická výbava: ...
Velikost:
 

Dostupnost: SKLADEM

Doporučená cena: 9 850 Kč
Naše cena: 8 499 Kč
Hodnocení zboží:
starstarstarstarstar

NehodnocenoNolan Přilba N104 absolute como 47Akční výprodej

POPIS

Zcela nový model odklápěcí přilby N104 ABSOLUTE, přináší "DOKONALOST"
a technická vylepšení předchozích modelů N104 EVO, N104, N103, a N102. Technická výbava: hmotnost u velikosti M (1560gr.) Homologace P/J s možností uzamčení odklopené přilby. Nový - Eyewear Adaptive System zajistí nebývalý komfort nositelům optických brýlí. Má unikátní dotykové ovládání sluneční clony VPS, extra široké plexi s výborným výhledem do strany a 2 velikosti skořepiny (až do XXXL), systém větrání AIR BOOSTER, skvělé jízdní vlastnosti s nízkým aerodynamickým odporem, silikonovou proti-mlžící fólie NFR-FSB, kovové zámky otevírání, deflektor brady, vylepšený a vyjímatelný interiér "Clima Comfort", nový a bezpečný systém odklápění DUAL ACTION, a přípravu pro nový komunikační systém Bluetooth Kit N-COM B5. Modifikace 2016 ABSOLUTE - přichází s novými vylepšeními ovládání a interiéru, novým dekorem COMO, a dalšími.., stálicí zůstává vždy elegantní barevné provedení "Classic" Kvalitní skořepina je vyrobená vstřikováním polykarbonátu Lexan EXL, splňuje homologaci UN/ECE 22-05.

HODNOCENÍ

Produkt nebyl dosud hodnocen. Chcete-li se s ostatními zákazníky podělit o své zkušenosti, přidejte své hodnocení.

DOTAZY

Chcete-li se zeptat na cokoli ohledně tohoto produktu, zeptejte se nás. Odpověď Vám zašleme na emailovou adresu a zároveň ji zde zveřejníme pro ostatní zákazníky.