Motocykly a čtyřkolky

Úvod >> Přilby,Chrániče a Rukavice >> Přilby - výklopné >> SCHUBERTH Přilba C3 PRO Matt Black

SCHUBERTH Přilba C3 PRO Matt Black


Přilba SCHUBERTH C3 PRO C3 Pro je vyrobena ze skelného vlákna, které je, spolu s přidanou speciální pryskyřicí, lisováno za vysokého tlaku ve vakuu, čímž vznikne přilba ...
Velikost:
 

Dostupnost: SKLADEM

Doporučená cena: 12 900 Kč
Naše cena: 12 900 Kč
Hodnocení zboží:
starstarstarstarstar

NehodnocenoSCHUBERTH Přilba C3 PRO Matt Black

POPIS

Přilba SCHUBERTH C3 PRO

C3 Pro je vyrobena ze skelného vlákna, které je, spolu s přidanou speciální pryskyřicí, lisováno za vysokého tlaku ve vakuu, čímž vznikne přilba neobyčejné pevnosti a velmi nízké hmotnosti – 1570g.

Vnitřní skořepina vyrobená ze speciální pěny EPS je vyrobena tak, aby pohltila co nejvíce otřesů a zajistila maximální bezpečí.

Kombinace vybraných materiálů COOLMAX®, Thermocool® a následné použití povlaku Interpower® zajišťuje skvělou ventilaci interiéru přilby.

Vnitřní výstelka COOLMAX® je zcela odnímatelná a je možné ji prát (při 30 °C nebo ručně). Je vhodná pro horké i chladné počasí, je hypoalergenní a antibakteriální.

 

Systém zapínání:

Ráčnový zámek Micro-lock má přesné upravení pásku pod bradou díky nastavení na obou stranách

 

Hledí:

Čiré optické hledí třídy 1.

Přilba má "městskou pozici" pro maximální ventilaci při pomalé jízdě

Technologie dvojitého hledí zaručuje, že se hledí nebude zamlžovat

Výměna hledí bez nářadí - díky technologii EasyChange je výměna hledí mimořádně rychlá a jednoduchá

Zabudovaná vnitřní sluneční clona s 80% zatmavením umožňuje rychlou reakci a nastavení podle intenzity světla. Sluneční clona je integrována ve skořepině přilby a je polohovací.

 

Aerodynamika:

Přilba C3 Pro byla speciálně navržena pro řízení při běžné a sportovní jízdě. Zůstává stabilní i při vysokých rychlostech (nad 160 km/h). Speciální tvar skořepiny přilby s integrovaným spojlerem zajišťuje, že ani při vyšších rychlostech C3 Pro nevytváří v podstatě žádný vztlak. Přilba C3 Pro také zajišťuje snížený odpor vzduchu, vyšší směrovou stabilitu a významné snížení třepání helmy při jízdě.

Akustika:

Tichá přilba znamená pro motorkáře aktivní bezpečnost - umožňuje jezdci soustředit se na řízení – zvlášť při vyšší rychlosti. Velmi tichý provoz C3 Pro  zajistilo mnoho hodin testování ve větrném tunelu Schuberth. Kompletní akustický balíček spolu s optimalizovanou skořepinou přilby, větrným deflektorem a  ergonomický tvar polstru na krku dělají přilbu C3 Pro jednou z nejtišších přileb na světě (82 dBA).

Inovativní ventilační systém:

 

Systém větrání v přilbě C3 Pro je kombinací vícečetných průduchů v pěně EPS ve skořepině a ventilace v oblasti hlava/brada/ústa zaručuje efektivní distribuci vzduchu v celé přilbě. Vzduchové kanálky ve vnitřní skořepině přilby nasměrují vzduch do ventilace na čele a ten pokračuje až do zadní části přilby. Nízký tlak převládající v zadní části přilby zajišťuje, že vnitřní vzduch je nepřetržitě odsáván přes výstupy vzduchu a zvláštní síťovinu v polstrování na krku.

Obousměrné odvětrávání poskytuje až 9 litrů čerstvého vzduchu za vteřinu. 

Přívod kyslíku:

Za chladného počasí se často stává, že s uzavřeným přívodem vzduchu je oblast krku izolována kuklou, šátkem nebo šálou

V takovém případě by mělo být hledí z bezpečnostních důvodů pootevřeno při volnoběhu, např. na semaforech, nebo při pomalé jízdě kvůli koncentraci oxidu uhličitého

Komunikační systém SRC-System™:

Přilba C3 Pro je standardně připravena pro komunikační systém SCHUBERTH SRC-System™ C3 Pro. Aby byl zaručen co nejlepší rádiový příjem, je přilba C3 Pro vybavena 2 integrovanými anténami kvůli zesílení příjmu rádiových vln a připojení Bluetooth®.

Anténa Bluetooth® umožňuje bezdrátové mobilní, GPS a intercomové spojení s jinými uživateli systému SRC-System™

 

Anti-Roll-Off Systém - A.R.O.S.:

Systém Anti-Roll-Off System (A.R.O.S.) byl speciálně vyvinut firmou Schuberth a je součástí každé přilby Schuberth. Za předpokladu, že je upínací pásek pod bradou zapnutý a správně nastavený se přilba nemůže zhrnout zezadu přes hlavu.

Nebezpečí kontaktu mezi oblastí brady přilby a bradou nebo krkem je minimální vzhledem k malému úhlu náklonu 

 

Jsou sníženy eventuální následky dopravní nehody, kdy helma může přijít do styku s hrudí.

 HODNOCENÍ

Produkt nebyl dosud hodnocen. Chcete-li se s ostatními zákazníky podělit o své zkušenosti, přidejte své hodnocení.

DOTAZY

Chcete-li se zeptat na cokoli ohledně tohoto produktu, zeptejte se nás. Odpověď Vám zašleme na emailovou adresu a zároveň ji zde zveřejníme pro ostatní zákazníky.