Motocykly a čtyřkolky

Úvod >> Přilby,Chrániče a Rukavice >> Přilby - integrální >> Zeus Přilba Series 2000

Zeus Přilba Series 2000


Přilba z polykarbonátu je vybavena velice komfortním polstrováním (samozřejmě vyjímatelným a pratelným) z materiálu Cool-Max a především pak vnitřním INTEGROVANÝM ...
Velikost:
 

Dostupnost: SKLADEM

Doporučená cena: 2 199 Kč
Naše cena: 2 199 Kč
Hodnocení zboží:
starstarstarstarstar

NehodnocenoZeus Přilba Series 2000

POPIS

Přilba z polykarbonátu je vybavena velice komfortním polstrováním (samozřejmě vyjímatelným a pratelným) z materiálu Cool-Max a především pak vnitřním INTEGROVANÝM ZATMAVENÝM VISOREM. Ovládání vnitřního visoru jednou rukou na boku přilby, bleskové zasouvání pomocí pružiny. Tento model jistě najde uplatnění pro všechny cestovatele i sportovní jezdce, kteří potřebují mít tmavé hledí po ruce jen tehdy když je potřeba. Nový tvar skořepiny zajišťuje skvělou ochranu a i přes zabudovaný mechanismus a druhé hledí si zachovává velmi nízkou hmotnost.

Samozřejmostí  je nízký aerodynamický hluk a propracovaný systém odvětrání interiéru s ovládanými vstupy a podtlakovým odsáváním pro tepelnou pohodu i při letních vedrech.

HODNOCENÍ

Produkt nebyl dosud hodnocen. Chcete-li se s ostatními zákazníky podělit o své zkušenosti, přidejte své hodnocení.

DOTAZY

Chcete-li se zeptat na cokoli ohledně tohoto produktu, zeptejte se nás. Odpověď Vám zašleme na emailovou adresu a zároveň ji zde zveřejníme pro ostatní zákazníky.