Motocykly a čtyřkolky

Úvod >> Motocykly a čtyřkolky >> Motokosmetika >> KettenMax Pračka na řetěz Classic

KettenMax Pračka na řetěz Classic


CO JE KETTENMAX? JEDNODUCHÁ A ČISTÁ ÚDRŽBA ŘETĚZU Dobře ošetřený řetěz je jedinou cestou k prodloužení intervalu jeho výměny, efektivnějšímu využití ...
 
 

Dostupnost: SKLADEM

Doporučená cena: 899 Kč
Naše cena: 699 Kč
Hodnocení zboží:
starstarstarstarstar

Nehodnoceno
POPIS

CO JE KETTENMAX? JEDNODUCHÁ A ČISTÁ ÚDRŽBA ŘETĚZU

Dobře ošetřený řetěz je jedinou cestou k prodloužení intervalu jeho výměny, efektivnějšímu využití výkonu motoru a vyšší bezpečnosti.

Použití KettenMaxu zaručí očištění řetězu před namazáním a nanesení optimální dávky maziva na čistý povrch. Tím prodloužíte životnost a zamezíte znečištění zadního kola. Pokud údržbu provádíte pravidelně – výrobci motocyklů doporučují každých 500 až 1000km – významně prodloužíte životnost celé řetězové sady.

KettenMaxu sníží náklady na čistící a mazací prostředky.
Užijte si radost  z údržby provedené čistýma rukama ve velmi krátkém čase.Vaše řetězovka bude vždy ve skvělé kondici.

JAK KETTENMAX ČISTÍ?

Čištění řetězu zajišťují kartáče, které současně vyčistí kovové díly i těsnící kroužky. Čistící kapalina je dopravena přesně do míst, kde se usazuje nečistota. Použitá kapalina odtéká do přistavené nádoby. Při čištění, prosíme, dbejte zásad ochrany životního prostředí.

Mazivo ve spreji je naneseno do míst, kde je řetěz namáhán. Kartáče usnadňují dopravu maziva do těžce přístupných míst a zároveň ihned přebytečné mazivo stírají.

KettenMax použijete pro  levo i pravostranné umístění řetězu.

 JAK ČISTÍ?

KettenMax je použitelný pro levo i pravostranné pohony.

 • PŘÍPRAVA

  Motocykl postavte na hlavní stojan tak, aby bylo možné rukou otáčet zadním kolem.

 • POSTRANNÍ ČISTICÍ KARTÁČE

  (čistění boků) přizpůsobte šířce řetězu ! Označte kartáče, vzdálenost hrotů musí odpovídat šířce řetězových kladek (viz schéma). Kartáče přistřihněte nůžkami.

 • UMÍSTĚNÍ PŘÍPRAVKU KETTENMAX

  Na dobře přístupném místě řetězu spojte horní a spodní vanu a oba díly sepněte kroužkem se svorkou.

 • ZAVĚŠENÍ PŘÍPRAVKU KETTENMAX

  Větší hák uchyťte na dobře přístupném místě na rámu – stupačce nebo bočním stojánku (v závislosti na konstrukci motocyklu), malý hák protáhněte závěsným otvorem přípravku KettenMax. Spojení obou háků proveďte smyčkou provazu. Pro dobrou funkci přípravku KettenMax musí být upevňovací háky v jedné ose s řetězem.

 • ČIŠTĚNÍ ŘETĚZU

  Dávkujte postupně čistící prostředek (běžný prostředek vhodný k čistění těsnicích kroužků) pomocí rozstřikovací láhve, spojovací hadičky a stříkacích kartáčů při současném pomalém otáčení zadním kolem. Pro čištění použijte vždy kartáč na vstupu řetězu do přípravku KettenMax. Protahováním řetězu přípravkem KettenMax) je zajištěno jeho šetrné úplné vyčištění. U silně zašpiněného řetězu může být tento postup současně prováděn také přes dolní stříkací kartáče (t.j. přes spodní vanu, za použití rozbočky tvaru Y a krátkých spojovacích hadiček).

 • MAZÁNÍ ŘETĚZU

  Dávkovaně vstřikujte mazivo (běžný sprej na řetězy) přes mazací adaptér do stříkacích kartáčů  (na výstupu řetězu z přípravku KettenMax) za současného pomalého otáčení zadním kolem. Průchodem řetěz přípravkem KettenMax se mazivo nanáší s bodovou přesností na důležitou vnitřní stranu řetězu, kde ho kartáče rovnoměrně rozetřou.

 • Aby byla zajištěna optimální přilnavost maziva, musí být řetěz suchý (po čištění proto vyčkejte vytěkání čističe).

  Znečištěný čisticí prostředek a přebytečné mazivo jsou přes odtok zachycovány do sběrné nádoby a musí být řádně a ekologicky zlikvidovány.

  POZOR ! NIKDY NEPROTÁČEJTE ZADNÍ KOLO PŘI BĚŽÍCÍM MOTORU A ZAŘAZENÉ RYCHLOSTI !

  Po ukončení čištění a mazání  odstraňte z motocyklu závěsné háky, smyčku provazu i přípravek KettenMax.

   


  HODNOCENÍ

  Produkt nebyl dosud hodnocen. Chcete-li se s ostatními zákazníky podělit o své zkušenosti, přidejte své hodnocení.

  DOTAZY

  Chcete-li se zeptat na cokoli ohledně tohoto produktu, zeptejte se nás. Odpověď Vám zašleme na emailovou adresu a zároveň ji zde zveřejníme pro ostatní zákazníky.