Motocykly a čtyřkolky

Úvod >> Motocykly a čtyřkolky >> Baterie-moto >> BS -BATTERY BTX5L-BS (YTX5L-BS)

BS -BATTERY BTX5L-BS (YTX5L-BS)


 BS-Battery je jedna z nejkvalitnějších baterií na trhu. Představuje efektivní elternativu k současným japonským vedoucím značkám na trhu, s vysokou úrovní kvality za ...
 
 

Dostupnost: SKLADEM

Doporučená cena: 700 Kč
Naše cena: 700 Kč
Hodnocení zboží:
starstarstarstarstar

NehodnocenoBS -BATTERY BTX5L-BS (YTX5L-BS)

POPIS
BS-Battery je jedna z nejkvalitnějších baterií na trhu. Představuje efektivní elternativu k současným japonským vedoucím značkám na trhu, s vysokou úrovní kvality za dostupnou cenu. Značka BS-Battery dodává akumulátory do prvovýroby věhlasných značek. BS-Battery má mnoho vlastních patentů a tím se odlišuje od odstatních výrobců, kteří jen napodobují (kopírují) technologii Japonskou. Jedná se o Francouzskou značku s mnohaletou tradicí. V nezávislých testech se tyto baterie pravidelně umisťují na nejvyšších příčkách.

 

Bezúdržbové akumulátory je třeba udržovat. Pravidelně dobíjet nabíječkou k tomu účelu určenou, pokud motocykl delší dobu stojí (cca 1-2x měsíčně). Pravidelné dobíjení prodlužuje životnost akumulátoru.

HODNOCENÍ

Produkt nebyl dosud hodnocen. Chcete-li se s ostatními zákazníky podělit o své zkušenosti, přidejte své hodnocení.

DOTAZY

Chcete-li se zeptat na cokoli ohledně tohoto produktu, zeptejte se nás. Odpověď Vám zašleme na emailovou adresu a zároveň ji zde zveřejníme pro ostatní zákazníky.