Motocykly a čtyřkolky

Essoxem skútr,moto...

 

Skútr, motorka a čtyřkolka

Akontace 0% - 70%.
0% úrok.
Doba splácení 24 - 72 měsíců.
Při půjčce do 100 000kč stačí pouze dva doklady. Financování s pojištěním schopnosti splácet.
Pro více informací  se stavte na naší prodejně, nebo nás kontaktujte na info@motocentrumbb.cz. Rádi Vám připravíme kalkulace.
Při koupi skútru, motorky a čtyřkolky u nás dostanete:

SPZ podložku
motolékárničku
reflexní vestu
dopravu do 50km ZDARMA
A odborný výklad při předaní stroje.SYM SYMPHONY ST 125

Stroj již na první pohled zaujme svým aerodynamickým tvarem ve sportovním stylu a jedinečnými kombinacemi barev. Přední světlomet dostal klasický jednoduchý tvar a přitom moderní vzhled. Skvělou viditelnost vám zaručí nejen hlavní přední světlomet, ale také denní LED osvětlení. Nový design dostaly i rukojeti a  kola. Předností tohoto motocyklu je kromě výkonného motoru, také vylepšený brzdný systém, skvělá ovladatelnost, velký prostor pod sedlem (na plnou helmu), spínač na otevírání sedla, USB konektor či zabezpečení stroje proti krádeži v podobě vypínače elektrického proudu a mnohé další. Motocykl se pyšní ideálními rozměry a je nejen pěkný na pohled, ale také velmi praktický na cesty. 

Více infoKEEWAY LOGIK 125

Volba skútru Logik je jak pro profesionály, tak pro všechny, kteří vyhledávají elegantní a výkonný skútr pro rušné pracovní dny. Přizpůsobí se jak městskému, tak meziměstskému provozu.Pohodlné sadadlo, plochá podlaha a pohodlné stupačky pro splujezdce, které zajišťují komfort pro dlouhé vzdálenosti.

Více info

 BENELLI BN 302

Každodenní zábavou se stala Benelli BN 302 nejprodávanější motocykl v Itálii v letech 2015 a 2016 a zároveň 18. nejprodávanější motocykl bez rozdílu kategorie a kubatury v roce 2016. Byla vytvořena s úmyslem uspokojit potřebu velkého množství především mladých jezdců, kteří chtějí motocykl pro každodenní používání s vynikajícími jízdními vlastnostmi. Nejen motor ale i ostatní komponenty motocyklu jsou prostě perfektní.

Více info

 

ACCESS MAX 650 i LT

Pokud je vaší prioritou praktičnost a nejlepší poměr kvality a ceny, je Access MAX 650i LT FOREST 4x4 s prodlouženým rozvorem jasným favoritem. Cenově výhodná varianta jedné z nejpopulárnějších pracovně-užitkových čtyřkolek na trhu se může jízdními vlastnostmi, moderní konstrukcí a kvalitou výroby směle srovnávat s nejlepšími modely renomovaných značek. Ve výbavě nechybí výkonný naviják s ani zadní nosič zavazadel.

Více info

                 Na splátky s Essoxem!!!

Facebook

 

                                             www.motocentrumbb.cz

Tel.: 465 420 344
Mobil: 773 283 817
info@motocentrumbb.cz
Motocentrum B&B