SIDI 2017Novinky 2017


Firma SIDI byla založena v roce 1960 jako dílna na výrobu turistické obuvi. V roce 1970 se SIDI začíná specializovat na cyklistickou obuv a obuv určenou pro terénní i silniční motocyklisty.
Dino Signori, zakladatel SIDI, spojil vášeň pro cyklistiku s více než 50 lety zkušeností s výrobou a vývojem sportovní obuvi.
Díky této vášni a hluboké intuitivní znalosti obchodu se SIDI stala lídrem na trhu v oblasti produkce cyklistických a motocyklových bot. Po pěti letech jedinečné vyváženosti tradice a inovace, stylu a pohodlí si sportovní obuv SIDI vybudovala výjimečné místo v oboru.
Silné propojení mezi společností a jejím zakladatelem se odráží na logu značky SIDI, které vzniklo spojením iniciálu Dina Signori. V roce 1974 byl k logu SIDI přidán symbol „víru“, který prezentuje sílu a dynamiku.
Logo SIDI tak dostalo podobu, kterou dnes všichni dobře známe. Z původně jednoduchého loga, se obchodní značka SIDI stala jednou z nejvýraznějších a nejznámějších značek v oboru. POSLÁNÍ
Tradice, hodnoty a odpovědnost v kombinaci s efektivní mezinárodní distribuční sítí, dělá ze SIDI společnost globálního významu. Pro její zaručenou kvalitu, se miliony sportovců rozhodlo pro obuv SIDI.
Od roku 1960 provádí SIDI výzkum a vývoj obuvi tak, aby bylo dosaženo vysoké spolehlivosti a maximálního komfortu.
Kombinací inovace s půl stoletím zkušeností; značka SIDI vyvolává nadšení za hranicemi firmy samotné.

SIDI  Adventure 2

Motokrosová obuv vylepšená novou technologií Technomicro.
 Technomicro je materiál složený z mikrovláken, které jsou tisíckrát tenčí než je hedvábí. Chová se jako přírodní kůže, nicméně je pevnější, měkčí a lehčí. Navíc má ochranu vůči vodě, rychle vysychá, je prodyšný a je ideálním materiálem pro výrobu svršku obuvi. Oděru a plísním odolný materiál se čistí lépe než kůže.
SIDI Roarr blk/whi

Sportovní motocyklová obuv SIDI ROARR.
Vhodné pro opravdové závodníky a nadšence silničních motocyklů. Vybaveny nejmodernějšími prvky ochrany a pohodlí.

 

Více info

 

SIDI Aria Gore

Cestovní motocyklová obuv je vyrobena z prvotřídní kůže a prodyšné voděodolné Gore-Tex membrány. Vložky z MICROFIBRE. Vnitřní a vnější ochrana kotníku. Zapínání na zip a suchý zip. Po celé délce boty je manžeta.

 

Více info

SIDI Gavia blk

Cestovní motocyklová obuv je vyrobena z prvotřídní kůže a prodyšné voděodolné Gore-Tex membrány. SIDI přidala malý elastický panel kvůli hladkému zapínání na zip, a díky tomu je umožněno trochu pohybu v kotníku, tím se zdokonalilo pohodlí při stejném stupni ochrany.

Více info

 


SIDI Gas 2017

Boty jak pro městské a příměstské použití, odpovídající sportovní a ležerní vzhled. Speciální tvar límce poskytuje pohodlí a ochranu v oblasti kotníku Skryté šněrovací pásky a zapíníní na zuchý zip v oblasti kotníku. Speciální ochranný materiál na kotníku  a gumový povrch při použití při
řazení na motocyklu,který chrání před poškozením.

 

Více info

 

Velký výběr novinek i oblíbených modelů!!!

 

Facebook

www.motocentrumbb.cz