Novinky od REV´ITU!

Novinka pro letošní sezónu je top oblečení značky REV´IT!
Tato holandská značka, která vznikla v roce 1995, vyrábí detailně navržené motocyklové  oblečení se snahou  o nejvyšší kvalitu. Tuto značku můžeme vidět  například v nejprestižnějších závodech MOTO GP....
U nás se obléknete do Rev´itu!...


Více Rev´it!

Rev´it! bunda Voltiac Ladies

Bunda pro ženy, které mají rády hravou jízdu. KNOX® lite chrániče Vás udrží v bezpečí. Má reflexní panely, větrací zipy a různé pásky na stažení.

Více info

Rev´it! dámské kalhoty Factor 3

Dámy, kalhoty Factor 3 by mohla být Vaše první volba. S membránou a odnímatelnou tepelnou vložkou jsou tyto kalhoty připraveny k nepříznivým povětrnostním podmínkám. Kalhoty Vás udrží v bezpečí před nárazy díky výkonným značkovým chráničům kolen KNOX® Flexiform a kyčelních vysoce výkonných TRYONIC Seesoft CE.

Více info

 Rev´it! pánská  bunda Eclipse blk

Do horkých letních dnů je jak stvořená bunda Rev´it! Eclipse. Tato bunda Vás v parných dnech udrží v teplotní pohodě, díky ventilacím na hrudníku, zádech a rukávech. Ale samozřejmě Vás bude perfektně chránit díky použití vysoce kvalitních materiálů, perfektním zpracováním a použitím značkových chráničů KNOX®  Flexifrom CE.

Více info

Rev´it! pánské kalhoty Neptune GTX

Kalhoty Neptune jsou určeny pro celoroční ježdění. Při chladných, deštivých dnech nadmíru oceníte membranu Gore-tex®, která zabrání větru a vodě Vám znepříjemnit jízdu. Tato membrána však umožní odvod případného potu. V  teplých dnech  samozřejmě můžete membránu výjmout a otevřít větrací panely, které Vám zajistí klimatickou pohodu v těchto kalhotech.

Více info

Rev´it! rukavice RSR 2

Rukavice Rev´it! RSR 2 budou Váš oblíbený společník na cestách. Přináší kombinaci maximálního pohodlí, dobré ochrany a sportovní vzhled. Použití vysocekvalitního koženéhoastrečového materiáluna všechsprávných místechdánejvyššíúroveň komfortupři jízdě a ochrání Vás Dual-comp dlaňový slider, TPU hard-shell chránič kloubů.

Více info

Rev´it! rukavice Sand 3

Rukavice Sand 3, které patří  k nejoblíbenějšímu cestovatelskému kompletu Rev´it! Sand 3 mají zcela jinou dimenzi. Použitím vysoce kvalitních materiálů a ideálních větracích bodů budou dokonalým společníkem v teplém počasí a poskytnou ochranu spolu s neomezenou volností pohybu.

Více info

Rev´it! kukla Tracker 2 WB

Nadstandartní kukla Tracker WB chrání celý obličej proti větru a chladu,  zároveň nabízí velký komfort. Prodloužený přední panel vyrobený z Rev´it! WindBarrier zakrývá větší oblast hrudníku a odolává vodě.

Více info

Stále naskladňujeme nové zboží!!!

 

 

Facebook