Motocykly a čtyřkolky

Úvod >> Přilby,Chrániče a Rukavice >> Přilby - Cross & Enduro >> LS2 Přilba MX456 DAKAR TUAREG CZ

LS2 Přilba MX456 DAKAR TUAREG CZ


Špičková sklolaminátová přilba nejvyšší třídy pro motocross, off-road, čtyřkolky a enduro, vrchol nabídky LS2. High-endová přilba pro nejnáročnější ...
Velikost:
 

Dostupnost: SKLADEM

Doporučená cena: 4 999 Kč
Naše cena: 1 999 Kč
Hodnocení zboží:
starstarstarstarstar

Nehodnoceno
POPIS

Špičková sklolaminátová přilba nejvyšší třídy pro motocross, off-road, čtyřkolky a enduro, vrchol nabídky LS2.

High-endová přilba pro nejnáročnější závodní i hobby použití se zesílenou odolností skořepiny byla vyvinutá pro nejtěžší závod světa Rallye Dakar, a byly u ní využity zkušenosti z předchozích vítězství v tomto náročném závodě. Zcela nově tvarovaná lehká aerodynamická skořepina ze skelných vláken je navržena pro použití s chráničem krční páteře. AIR GO systém dofukování lícnic pomocí pumpičky umožňuje dokonalé individuální přizpůsobení přilby podle okamžitých podmínek a tvaru obličeje. Vysoce účinný ventilační systém In&Out s větracími otvory vpředu a vzadu. Bezpečné zapínání dvěma D-kroužky. Komfortní hygienický antialergický interiér je plně vyjímatelný a pratelný. Tato prestižní přilba je dodávána v exkluzivní grafice v českých národních barvách.

Homologace: ECE 22.05

HODNOCENÍ

Produkt nebyl dosud hodnocen. Chcete-li se s ostatními zákazníky podělit o své zkušenosti, přidejte své hodnocení.

DOTAZY

Chcete-li se zeptat na cokoli ohledně tohoto produktu, zeptejte se nás. Odpověď Vám zašleme na emailovou adresu a zároveň ji zde zveřejníme pro ostatní zákazníky.