Motocykly a čtyřkolky

Úvod >> Přilby,Chrániče a Rukavice >> Přilby - otevřené >> LS2 Přilba OF586 BISHOP ATOM

LS2 Přilba OF586 BISHOP ATOM


OF586  Bishop Atom Otevřená přilba moderního designu s výraznými dynamickými liniemi a atraktivní grafikouVýrazná otevřená přilba pro všechny věkové kategorie, ...
Velikost:
 

Dostupnost: SKLADEM

Doporučená cena: 3 399 Kč
Naše cena: 2 399 Kč
Hodnocení zboží:
starstarstarstarstar

NehodnocenoLS2 Přilba OF586 BISHOP ATOM Akční sleva

POPIS

OF586  Bishop Atom

Otevřená přilba moderního designu s výraznými dynamickými liniemi a atraktivní grafikou
Výrazná otevřená přilba pro všechny věkové kategorie, ideální pro městský provoz a všechny typy motocyklů a skútrů. K dispozici jsou dvě velikosti skořepiny vyrobené technologií HPTT z termoplastického kompozitu odolného vůči UV záření s vysokou odolností proti nárazu. Velký 3D plexištít z Lexanu se zvýšenou odolností proti poškrábání a úpravou proti mlžení a UV záření je snadno demontovatelný. Integrovaná vysouvatelná vnitřní sluneční clona zaručuje optimální vidění za všech světelných podmínek. Uzavíratelné větrací vstupy a výstupy maximalizují proudění vzduchu skrz helmu. Komfortní antibakteriální interiér z hypoalergenních materiálů je plně vyjímatelný a pratelný. Pohodlné zapínání mikrometricky nastavitelnou rychlopřezkou.

Homologace: ECE 22.05    

Hmotnost: 1250 g

HODNOCENÍ

Produkt nebyl dosud hodnocen. Chcete-li se s ostatními zákazníky podělit o své zkušenosti, přidejte své hodnocení.

DOTAZY

Chcete-li se zeptat na cokoli ohledně tohoto produktu, zeptejte se nás. Odpověď Vám zašleme na emailovou adresu a zároveň ji zde zveřejníme pro ostatní zákazníky.